AYDIN VİNÇ A.Ş

EZ 600

Ürün Açıklaması

Hidrolik gantry sistemi sınırlı alanlarda gerçekleştirilen kaldırma operasyonları için en yaratıcı çözümlerden biridir. Gantry sisteminin aynı kapasitedeki bir vince karşı en büyük avantajı kompakt ve portatif oluşudur. Nakliyesi de vinçlerden çok daha kolaydır. Kolaylıkla kurulup iki saat içinde çalışmaya hazır hale getirilebilir.

Basit bileşenlerine rağmen, deneyimli bir süpervizör için çok geniş kaldırma seçenekelri sunmaktadır. Doğru hesaplama ve kaldırma planıyla, gantry sistemi en yaratıcı kaldırma operasyonlarında kullanılmaktadır.

Gantry sistemi aynı zamanda gelişmiş emniyet sistemlerine sahiptir. Herhangi bir tehlike anında kendisini kilitler ve durum emniyetli hale dönene kadar operasyonu başlatmaya izin vermez. Kaldırma işlemi için hayati önem taşıyan, ağırlık, basınç ve yükseklik gibi her bilgi her ayak için kontrol panelinde ayrı ayrı gösterilir. Bu da operatöre her beklenmedik durumda operasyonu durdurma imkanı sağlar.

Hidrolik yan yürüyüş mekanizması yükün dikine ve enine hassas yerleştirilmesi imkanını sağlar. Bu sistem; pres makineleri, trafo türbin ve jeneratör gibi enerji üretim ürünlerinin yerlerine montajı, ağır yüklerin alçak stoklama sahalarında indirilmesi ve yüklenmesi, değirmen millerinin kaldırılması ve pozisyonlanması gibi işler için çok uygundur.

Ekipman sadece 380 Volt ve 63 amper elektrik beslemesine ihtiyaç duyar. Aydın Vinç elektrik yetersizliği ve dış saha operasyonları için yeterli düzeyde bir jeneratör de sağlamaktadır.

Aydın Vinç yüksek düzeyde tecrübeye sahip personeli, kaldırma kirişleri, yürüyüş rayları, destek sehpaları vb. gibi yardımcı malzemeleri ile en komplike gantry operasyonlarını gerçekleştirecek kapasiteye sahiptir. Şu anda gantry kapasitemiz 1.200 tondur.

Ek Bilgi

Ağırlık 1 kg
Boyutlar 1 x 1 x 1 cm

Yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. Siz Yorum Yapmak ister misiniz?

İlk yorumlayan siz olun: “EZ 600”tạp chí gia đìnhtạp chí mẹ và bétư vấn xây nhàthời trang trẻ emdownload wordpress themes freedownload wordpress plugin freedownload magento themes free